browarmia.pl

Blog ogólnotematyczny o biznesie, urodzie, zdrowiu i ogrodzie.

Biznes i finanse

Leasing nowej Skody na korzystnych warunkach

Leasing nowej Skody na korzystnych warunkach

Skoda, to czeska marka której samochody znane są dziś na całym świecie. Ich jakość i design powala na kolana nie jedną konkurencję. Nie każdego oczywiście stać na nowy model prosto z salonu. Rozwiązaniem staje się leasing nowej Skody od VW FS. W tym artykule postanowiliśmy bardziej rozwinąć ten temat i przedstawić korzystne warunki finansowania.

Finansowanie Skody dostosowane do twoich możliwości

Jednym z powodów, które odstraszają kierowców od opcji jaką jest leasing samochodu, są oczywiście opłaty. Warto tutaj zaznaczyć, że nie zawsze musi się to wiązać z naprawdę dużymi kwotami. VW FS przygotował szeroki wybór możliwości finansowania, tak aby dostosować się do możliwości każdego z klientów.

Nie musisz spłacać całkowitej wartości twojego samochodu, tak aby cieszyć się nim latami. Sam wybierasz wkład własny i okres finansowania twojego samochodu. Co ciekawe, dopiero na końcu podejmujesz decyzję, co dalej będzie działo się z danym pojazdem.Masz do wyboru trzy możliwości:

  • zwrot auta do salonu lub wybór nowego modelu w formie kolejnej umowy;
  • całkowity zwrot pojazdu i zakończenie finansowania
  • wykupienie samochodu, tak aby pozostał z tobą na lata.

Skoda leasing – oblicz swoją comiesięczną ratę

Skoda leasing to naprawdę prosty temat. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania i wątpliwości, możesz umówić się na rozmowę z dealerem. Na stronie VW FS znajdziesz kalkulator rat, gdzie w parę sekund sprawdzisz, ile będzie wynosiła twoja rata. Na początku wybierasz oczywiście model samochodu, jakim będziesz zasuwać po ulicach miast. Każdy z nas znajdzie tutaj szeroki wybór modeli dostosowanych do indywidualnych możliwości i preferencji.

Kolejnym krokiem jest ustalenie okresu finansowania w miesiącach. Możesz wybrać 24,36 lub 48 miesięcy. Przesuwając suwak, od razu widzisz jak zmienia się równocześnie twoja rata. Następnie ustalasz wysokość opłaty wstępnej. Możesz jej wcale nie wnosić, ale musisz liczyć się z tym, że wówczas koszty finansowania będą oczywiście większe. Maksymalny wkład to 30% wartości samochodu. 

Na samym końcu pozostaje ustalenie rocznego limitu kilometrów. Warto poświęcić temu elementowi więcej czasu. Przekalkuluj dokładnie, ile rocznie szacujesz przejeździć. 20 tysięcy kilometrów jest wystarczające, jeżeli nie planujesz długich i częstych wyjazdów.

Z VW FS wszystko staje się prostsze

Nie każdy z nas jest w stanie pozwolić sobie na zakup nowego samochodu. Ceny idą do przodu a równocześnie wartości pojazdów również rosną. Zakup nowego samochodu jest po prostu dla wielu z nas niemożliwy. Nawet w trakcie oszczędzania pieniędzy, może pojawić się nagła potrzeba zakupu samochodu. Skoda leasing to rozwiązanie z któego nie można nie skorzystać. Po spełnieniu wszystkich formalności od razu dostajesz dostęp do swojego samochodu. Całość opłat i finansowania zostaje rozłożona tak, aby była dostosowana do twoich możliwości. Jeżeli po okresie finansowania, znudzi ci się samochód, możesz równocześnie po prostu nie przedłużać umowy lub wymienić model na inny. Warto tutaj zaznaczyć, że większej części wartości samochodu po prostu nie spłacasz. Podział kosztów dzieli się na 3 części:

  • część którą spłacasz wkładem własnym
  • część którą rozkładasz na raty
  • część za którą nie płacisz.

Leasing samochodu to temat naprawdę prosty. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko udać się na rozmowę z konsultantem, który rozwieje wszelkie twoje wątpliwości. Wybierz markę która cię interesuje  i oczekuj na kontakt.

Udostępnij