browarmia.pl

Blog ogólnotematyczny o biznesie, urodzie, zdrowiu i ogrodzie.

TechnologiaZdrowie

Najlepsze aplikacje przypominające o piciu wody

Najlepsze aplikacje przypominające o piciu wody

W obecnych czasach bardzo dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju aplikacje przypominające o piciu wody. Warto dowiedzieć się na ich temat nieco więcej, a także zapoznać się z najczęściej wybieranym oprogramowaniem.

Zobacz także: Na czym polega terapia powięziowa?

Water Tracker

Wśród najpopularniejszych aplikacji przypominających o piciu wody można wymienić Water Tracker. Głównym celem działania aplikacji jest zapamiętywanie ilości pitej wody, a także obliczanie codziennego zapotrzebowania na wodę. Dzięki porównywaniu tych danych możliwe będzie określenie, czy ilość wypijanej wody jest optymalna, czy też nie. Aplikacja jest bardzo prosta w działaniu, dlatego idealnie sprawdzi się wśród wszystkich osób, które cenią sobie minimalizm.

Hydro

Kolejną aplikacją, która doskonale sprawdzi się do przypominania o piciu wody, jest Hydro. Jest to program, który określa ilość zapotrzebowania na wodę, a także regularnie przypomina o jej spożywaniu. W aplikacji należy podać informacje na swój temat, takie jak na przykład wzrost oraz waga. Dzięki temu możliwe będzie określenie codziennego zapotrzebowania na wodę. Hydro jest dostępna w dwóch wersjach, zarówno bezpłatnej, jak i płatnej.

Water Your Body

Bardzo dobra aplikacja picie wody to także Water Your Body. Oprogramowanie każdego dnia monitoruje ilość spożywanej wody, a także wskazuje jej dalsze optymalne picie. Wszystkie informacje prezentowane są na czytelnych wykresach, dzięki czemu łatwo można się nimi posługiwać na co dzień. W tej aplikacji również należy podać podstawowe dane na swój temat, ponieważ dzięki temu możliwe będzie oszacowanie przez oprogramowanie zapotrzebowania na wodę.

Waterbalance

Wśród najlepszych aplikacji przeznaczonych do monitorowania codziennego picia wody można także wymienić Waterbalance. Jest to bardziej zaawansowane oprogramowanie, w którym można znaleźć więcej informacji niż zapotrzebowanie na wodę oraz jej wypijaną ilość. W Waterbalance możliwe jest wprowadzanie także innych rodzajów napojów, nie tylko wody. Wśród nich można na przykład wymienić kawę lub herbatę, które także mają wpływ na zmianę codziennego bilansu wodnego.

WaterMinder

Kolejnym oprogramowaniem, które z powodzeniem może być wykorzystywane do przypominania o piciu wody, jest WaterMinder. Jest to bardzo prosta w obsłudze aplikacja, która będzie przypominała o piciu wody w sposób regularny. Wprowadza się do niej podstawowe informacje na swój temat, dzięki czemu możliwe jest określenie dziennego zapotrzebowania na wodę. W aplikacji dostępne są także statystyki dotyczące picia wody, z którymi można się zapoznać, jeśli pragnie się przeanalizować ilość wypijanych przez siebie płynów.

Wypij Wodę

Polecana aplikacja przypominająca o piciu wody to także Wypij Wodę. Ta aplikacja również jest dość funkcjonalna i łatwo można z niej korzystać na co dzień. Dzięki niej możliwe jest kontrolowanie swoich przyzwyczajeń związanych z codziennym spożywaniem wody. Do aplikacji wprowadza się ilości wypijanej wody i dzięki temu możliwe jest przypominanie o konieczności dalszego uzupełniania płynów.

Jak zacząć efektywnie programować?

Udostępnij