browarmia.pl

Blog ogólnotematyczny o biznesie, urodzie, zdrowiu i ogrodzie.

Dom i ogród

Jak przygotować najlepszą imprezę?

Jak przygotować najlepszą imprezę?

Każdy z nas, kto chociaż raz w życiu organizował imprezę, na pewno wie, że nie jest to najprostsza sprawa. Przygotowanie miejsca, jedzenia, dekoracji – trzeba mieć w tym naprawdę dużo wprawy aby zrobić to szybko i sprawnie. W tym artykule chcielibyśmy podpowiedzieć kilka wskazówek, co robić aby wszystko to poszło szybko i sprawnie! Możesz być najlepszym organizatorem w twojej okolicy!

Najlepsza sala bankietowa w Warszawie

Zacznijmy od najważniejszych kwestii, czyli samego miejsca. Zazwyczaj większe imprezy organizowane są poza domem. Coraz to bardziej popularne stają się sale bankietowe. Ludzie wybierają właśnie tę opcję ze względu na wygodę. W ten sposób zaoszczędzą mnóstwo nerwów i nie uszkodzą swojego mieszkania czy domu. 

Sala do wynajęcia w Warszawie którą zdecydowanie warto polecić, to GoParty. Znajduje się ona w jednej z lepiej skomunikowanych dzielnic Warszawy – Włochy. Nie powinno być więc tutaj żadnych problemów z dojazdem. Wyjeżdżając z centrum, powinniśmy dostać się tutaj w zaledwie 20 min. Sala bankietowa GoParty od lat cieszy się dobrą opinią wśród zaproszonych gości. Można zorganizować tutaj każdą z uroczystości – o ile tylko wszyscy się pomieszczą. Dodatkowo, do dyspozycji mamy również ogród. Jeżeli tylko pogoda dopisze, można przenieść tutaj imprezę. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby zorganizować grilla! Po więcej informacji, kliknij w link https://goparty.pl/przyjecie-weselne-do-50os/ .

Co ważne, nie GoParty przygotowało odpowiednio duży parking dla swoich gości. Nie powinno więc być problemu z tym, aby wszystkich pomieścić. Pamiętajmy oczywiście, że na dobre imprezy nie warto przyjeżdżać samochodem, warto dać sobie okazję do wzniesienia toastu za solenizanta!

O czym nie można zapomnieć podczas organizacji imprezy?

Organizacja imprezy wymaga od nas dbałości o nie jeden szczegół. Powinniśmy dopilnować każdego szczegółu, lub powierzyć ten obowiązek innej osobie. Na pewno musimy skupić się na samej kwestii jedzenia. Tego nie da się załatwić na ostatnią chwilę. Jeżeli nie mamy głowy do tego, aby szukać czegokolwiek, GoParty postanowiło ułatwić nam tą sprawę. Wynajmując salę, możemy również skorzystać z opcji cateringu na imprezę. W ten sposób będziemy mieć pewność, że skorzystamy ze sprawdzonych usług  i unikniemy rozczarowania.

Kolejną kwestią są dekorację. Impreza pomiędzy pustymi białymi ścianami nie brzmi najlepiej. Jeżeli tylko nie braknie ci czasu, spróbuj znaleźć coś co ożywiłoby wnętrze. Możesz skorzystać z wypożyczalni, kupić dodatki lub wykombinować coś samemu. Nieco droższym rozwiązaniem będzie dodanie żywej roślinności. Ta opcja najlepiej sprawdzi się na weselach i komuniach. Sztuczne kwiaty są też dobrym rozwiązaniem, ale jeżeli tylko masz możliwość, postaw na żywe prosto od florysty.

Na samym końcu nie można nie wspomnieć o zaproszeniach. Najlepiej będzie, jeśli każdy z gości zostanie zaproszony osobiście. Spróbuj przygotować zaproszenia na papierze. Są one znacznie lepszą opcją niż te elektroniczne. Często dochodzi do sytuacji, kiedy zaproszona osoba czuje się urażona, dostając jedynie maila z datą uroczystości. Pokaż swój szacunek do gości i podaruj im kopertę z zaproszeniem kiedy tylko będzie dobra okazja.

Jak nie przesadzić z ilością gości?

Liczba gości to kwestia dość problematyczna. Często nie jesteśmy niestety w stanie pomieścić wszystkich osób, które chcielibyśmy zaprosić. Pamiętajmy również o tym, że nie koniecznie każda z osób będzie w stanie zjawić się na imprezie. Może okazać się, że nawet połowa nie zdoła dojechać. Daj czas zaproszonym na potwierdzenie terminu. Przygotuj również listę osób, które mogłyby wejść za tych, którzy odmówią zaproszenia. 

Nie zapraszaj pierwszej lepszej osoby. Zastanów się, czy na pewno to dobry pomysł aby pojawiła się na przyjęciu i czy na pewno odnajdzie się w gronie zaproszonych osób. Z kolei jeżeli twoja lista jest za krótka, może nie koniecznie jest sens aby wynajmować salę bankietową? Równie dobrze możesz zarezerwować większy stolik w restauracji.

Udostępnij